Digikala

 • درباره ما

   

  اپلیکیشن جامع خرید و خدمات "آسونه"


  اپلیکیشن "آسونه" به شما کمک می کند تا تمامی مغازه های شهر خود را در منزلتان داشته باشید، در ویترین مغازه ها بگردید، با یکدیگر مقایسه کنید، خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.


  زندگی امروزه زندگی سرعت و اشتغال مداوم است و به ما القا می کند که انسان مفید باید از تمام لحظه های روزش به بهترین شکل استفاده کند و هر لحظه اش را باید مشغول به کاری مفید باشد. حتّی ساعات استراحت فرد هم باید به دقت برنامه ریزی شود تا کارآیی او را در ساعات اشتغال بالا ببرد لذا کسانی در جامعه کنونی موفق خواهند بود که با کمترین هزینه ی ممکن کارهای تکراری مانند خرید کردن را به دیگران بسپارند.

  اپلیکیشن آسونه، با بهره گیری از بروز ترین ابزار های ممکن، بهترین امکانات را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا تمامی نیازهای خود از قبیل: خرید مایحتاج روزمره، دسترسی به بهترین خدماتی های فعال در هر منطقه، خرید و فروش سریع کالا را با کمترین قیمت ممکن و سریع ترین زمان، برطرف سازند.

  مناسب‌ترین جمله درباره اپلیکیشن آسونه، فراهم کردن زندگی آسان و مدرن است؛ چرا که با قدم گذاشتن در آن می‌توانید ،یک خرید و خدمات اینترنتی لذت بخش، با قیمت مناسب و ارزان به همراه تخفیفات ویژه را تجربه کنید.


  دسترسی در هفت روز هفته

  پیشتیبانی از ۸ صبح تا 24:00

  ...همه چی آسونه

   

   

  شماره تماس:

  02637720000